Javascript is required to display this Video
big icon

GÜVENLİK

Yüksek dayanım çeliğin enbüyük olanaklarından birisidir. Çeliğin kendi ağırlığına oranla taşıyabildiği yük çok fazladır. Buda %40-50 daha hafif bir bina demektir.
big icon
ESTETİK

Estetiktir, betonarme yapılarda uygulanamayan projelerde rahatlıkla uygulanabilir.Uzun ömürlüdür, galvaniz çelik kullanıldığından dolayı paslanmaz
big icon

UYUMLU

Kullanılan malzemelerin yapısı ve standartları gereği tamamen insan sağlığına zararsız ve çevreyle dost olduğu kanıtlanmış olup, uzun yapı ömrü ile dünyada tercih sebebidir.

Güvenli, kaliteli ve estetik yapılar ...

Tamamladığımız projeler için katolog bölümünü inceleyiniz

icon
Depreme Karşı Direnç
Çelik yapı kırılmaz, kaynaksız yapı teknolojisi kullanıldığından ek yerlerinde çatlama yapmaz. deprem şiddetine göre betonarme yapılar gibi esnerler fakat birleşme noktaları kopmadıkları için büyük zarara yol açmazlar
icon
Uzun Ömürlü
Galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en üst seviyede olması nedeniyle yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.
icon
Problemsizdir
İnşaatlardaki belirsizlikleri,sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yoktur. Çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.
icon
Hızlı İnşaat
150 m2'lik bir evin ileri kaba teslim aşamasına geliş süresi sadece 20 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 6 aya kadar uzamaktadır. Çelik yapıların en büyük tercih sebeplerindendir.
icon
Sağlıklı
Manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dış etkilerden etkilemezsiniz.
icon
Hatasız
Çelik Konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılır, hata payı yok denecek kadar azdır..
  • Eğer bir bina hem işlevsel, hem de teknik olarak düzgün değilse, mimari değildir, yalnızca bir binadır " Eliel Saarınen